Ventilátor TT 125 S

ventilátor TT 125 S

Potrubní diagonální plastový ventilátor TT vhodný pro kruhové vzduchotechnické rozvody větších délek 230V, IP44. Více informací

 Skladem
1 943
1 606 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Záruka:
2 roky

Použití 
Potrubní diagonální ventilátory VENTS TT jsou určeny k odsávání vzduchu z bytových a nebytových prostor, jako jsou kuchyně, koupelny, toalety, WC, kanceláře, prodejny, garáže, sklady, restaurace a pod. Jsou vhodné na připojení do potrubí s vyšší tlakovou ztrátou. Dosahují velký průtok vzduchu při nízké hlučnosti. Ventilátory jsou vybaveny dvojotáčkovým motorem s kuličkovými ložisky, to je předurčuje k využívání v nepřetržitém provozu. Ventilátory jsou kompatibilní se vzduchotechnickým potrubím o daném průměru.
Instalace 
Speciálně navržená konstrukce těla ventilátoru umožňuje jeho jednoduchou montáž, demontáž a servis bez použití nástrojů. Ovládání rychlosti ventilátoru (vysoká / nízká) je možné pomocí externího přepínače. Plynulé ovládání otáček ventilátorů je možné prostřednictvím regulátoru otáček : RS-1300, RS-1400. Dvoupolohové přepínání rychlostí HS, LS. Asynchronní motory s dvojím vinutím. Možnost montáže vertikálně i horizontálně. Součástí motoru je tepelná pojistka. Vyroben z hmoty ABS.

Silnější motor, výkon 345 m3/h

Návod k obsluze 213.07 kB Stáhnout soubor
Technické parametry výrobku 15.67 kB Stáhnout soubor