Výměna filtrů

 

Filtry se často používají ve zdravotnických zařízeních, sportovních a obchodních prostorech, kancelářích, školách a dále všude tam, kde je vyšší koncentrace osob. 

My Vám nabízíme pravidelnou servisní činnost včetně montáže a demontáže filtrů a jejich ekologickou likvidaci.

filtr2.png

 

 

Jejich využití je široké. 

Používáme certifikované filtrační materiály.

 
TYPY FILTRŮ A TŘÍDY FILTRAČNÍCH SKUPIN    
Kapsový filtr F5 - F9

Kapsové filtry jsou vyrobeny ze syntetických, vrstvených materiálů. Jednotlivé kapsy jsou umístěny do kovového nebo plastového rámu. 

Třídy filtrace:

F5 -F6 - větrání a klimatizační systémy pro školy, restaurace, sportovní haly, kanceláře. Málo účinné proti sazím, oleji, tabákovému kouři.

F7 - Větrání a klimatizační systémy pro laboratoře, nemocniční pokoje, kanceláře, divadla, kuchyně apod. Účinné proti bakteriím, výstrusům. Částečně účinné proti sazím, olejové mlze, tabákovému kouři. 

F8 - F9 - Operační sály, zkušebny, laboratoře, provozy chemické a farmaceutické výroby. Velmi účinné proti sazím, olejové mlze, tabákovému kouři, bakteriím.

 pak-bag-filter-g3-1.jpg
 Hepa filtr    H10 - H14

HEPA je  zkratkou prvních písmen "Hight efficiency particulate arrestance", což v překladu znamená "zachycování mikročástic s vysokou účinností". Hepa filtry jsou schopny s vysokou účinností ze vzduchu odstranit částice o velikosti 300 nanometrů.

H10 - Použití v laboratořích pro optiku, elektroniku a biologii, operační sály, dodávka vzduchu pro jaderné elektrárny. dobře účinné proti všem druhům prachu a aerosolů

H11 - Použití obdobné jako u H10. Účine proti všem druhům prachu včetbě virů.

H12-13 - speciální použití ve zdravotniství, průmyslu, kde se mohou vyskytovat nebezpečné aerosoly.

H14 a vyšší - dodávka vzduchu pro biotechnologie. Vysoce účinné proti všem druhům prachu, aerosolů a virů.

 hepa.png
 ULPA filtr U15 - U16 

ULPA filtr je zkratkou pro "Ultra Low Penetrating AirFilter", což v překladu znamená "ultra nízké propuštění vzduchu"

Tyto filtry dokáží zachytit dokonce mikroskopické částice, jako jsou pyly apod. Účinnost je 99,99% při zachycení částic o průměru 0,18 mikrometru.

 ulpa.jpg
 Filtrační rohož  G3 - G4 G3-G4 - ochranna ventilačních systémů, zvlhčovaců, filtrace v dopravních prostředcích, filtrace garáží a obchodních domů, vhodné jako předfiltry pro klimatizační zařízení. Účinné proti pylu a prachu.  KDF-600-Diffusion-Media_getimage2.jpg

 

Tel. kontakt:

+420 602 125 001

+420 606 878 858


Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů