SKF QUICK COLLECT a co znamená?

 

Snímač SKF QuickCollect představuje uživatelsky přívětivý snímač s bluetooth, který se připojuje k aplikacím na Vašem tabletu, chytrém telefonu nebo chytrých hodinkách.

Kombinuje snímání vibrací a teploty a kompletní údaje lze zobrazit na místě ve skutečném čase nebo přesunout do cloudu k budoucí analýze.

Nespornou výhodou snímače SKF QuickCollect je indentifikace problémů rotačních strojů dříve, než se z nich stanou opravdové problémy. 

Měřič vibrací

Kdo snímač SKF QUICK COLLECT ocení a proč? 

SKF QuickCollect může používat téměř každý bez speciálních dovedností. Vstupní bariéra pro používání snímače je minimální. Není ani potřeba žádného časově a finančně náročného zaškolení. Chytrý QuickCollect snímač je skvělým pomocníkem pro servisní, bezpečnostní, provozní nebo údržbářský personál jako součást pochůzkového programu pro sběr dat. SKF QuickCollect oceníte i v náročnějších podmínkách, je odolný vůči vodě a prachu (IP65) a je testovaný na pád z 1,8 metrů.

Snímač můžete začít používat prakticky ihned se základní aplikací QuickCollect, která umožňuje měření v realném čase "na místě" a zároveň odesílat data do cloudu. Šikovným rozšířením pro snímač je pak aplikace DataCollect. Ta dává podrobnější zpětnou vazbu o stavu strojů a umožňuje připojení na diagnostickou podporu SKF v Ostravě, když je to třeba.

 

·         díky tomu zvýšíte celkový čas, kdy může být stroj v provozu

·         zmenšíte nečekané odstávky a náklady na ně a servis

·         QuickCollect budete moci používat okamžitě

·         lze používat s minimálním školením a zkušenostmi

·         v případě potřeby vás připojí přímo k odbornému poradenství

·         možnost rozšíření funkcí prostřednictvím aplikací SKF DataCollect

SKF_meric.png

 

 

 

Tel. kontakt:

+420 602 125 001

+420 606 878 858

 


Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů