Omezení Covid 19

 

 

Vážení zákazníci.

Naše kamenné prodejny jsou stále otevřeny. Náš sortiment je velice důležitý pro chod a opravu výrobních technologií, klimatizací, rekuperace a větrání prostor, které je v dnešní době nezbytné.

Prosíme Vás o striktní dodržování hygienických nařízení - nošení roušky a používání dezinfekce. Vstup do prodejny bude částečně omezen, proto Vás prosíme o předem vytvořenou objednávku buďto prostřednictvím e-shopu nebo pomocí telefonu/e-mailu na příslušnou prodejnu.

Služby e-shopu zůstávají stejné. Pokud byste měli jakékoliv otázky ohledně sortimentu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme Vám k dispozici!

Při přebírání objednaného zboží Vás prosíme o ohleduplnost k dopravcům a kurýrům, kteří denně přichází do kontaktu s velkým množstvím lidí a používejte ochranné pomůcky a bezhotovostní platbu. 

 

Velkoobchodní prodej zůstává beze změn. Vytvořit objednávku lze telefonicky nebo prostřednictvím emailu. Připravené zboží si pak můžete vyzvednout na našich kamenných prodejnách v Plzni a Českých Budějovicích. I v tomto případě Vás opět prosíme o maximální využívání ochranných pomůcek. 

Přejeme všem hodně zdraví a pevné nervy v tomto nelehkém období. Doufáme, že nám zachováte svoji přízeň!