Výhody plastového potrubního systému

 

Pokud jste stále na vážkách, jaký typ potrubí se hodí právě pro Vaši výstavbu, pokusíme se Vám zde nastínit několik nesporných výhod využití plastového potrubního systému.

 

1) SNADNÁ MONTÁŽ

Multiplast je systém podobný skládačce. Díly na sebe dokonale nasedají, napojují se zasunutím. V případě požadavku na dokonalou těsnost je možno použít PVC těsnící pásku.filename_373.jpg

Montáž je velice jednoduchá a věříme, že ji zvládne každý. Stačí se jen řídit jedním základním pravidlem - tvarovku lze spojit pouze s potrubím a naopak.

 

Příklad: Nelze spojit dvě potrubí k sobě, pokud nemáte spojovací tvarovku "spojku". Zároveň nelze spojit dvě tvarovky, pokud nemáte potrubí nebo spojku vnější.

 

2) NÍZKÁ HMOTNOST

Plast je oproti ostatním materiálům o poznání lehčí. Proto se hodí i při větších stavebních délkách, kde je kladen důraz na nižší hmostnost. Zároveň přeprava a manipulace s materiálem je jednodušší.

 

3) VYSOKÁ VARIABILITA PRODUKTŮ

Systém zahrnuje tři kruhové a tři čtyřhranné profily potrubí, odpovídající průměrům 100 mm, 125 mm a 150 mm a lze je využít tam, kde je omezený prostor (podhledy, prostory nad kuchyňskými linkami apod.). Díky široké nabídce tvarovek se lze přizpůsobit jakémukoliv prostoru a vytvářet i poměrně složité rozvody. 

 

4) VYSOKÁ ODOLNOST A DLOUHÁ ŽIVOTNOST

Všechny systémy plastového potrubí jsou vyrobeny z velice jakostního a obtížně hořlavého PVC, mají barevnou stálost a jsou odolné vůči povětrnostním vlivům vnějšího prostředí i UV záření. kuchyne1.png

Bez_nazvu.png